İçeriğe atla

Neler Yapıyoruz?

Öncelikle müzisyen geçmişi olan MyDukkan Ekibi olarak kendi kullanmadığımız tüm enstrümanları biriktirmeye başladık bile. Bir elin nesi var iki elin sesi var diyerek de tüm müzisyen arkadaşlarımızla paylaştık. Gelen tüm destekleri göndermek üzere kabul etmeye başladık.

En az bizler kadar müziğe önem veren siz arkadaşlarımızın da önünde herhangi bir engel kalmasın diye de elimizden geleni yapmaya karar verdik.


Enstrümanın MyDukkan’a ulaşımı: Aras Kargo ile bize ulaştıracağınız enstrüman ve ekipmanların kargo ücretlerini karşılıyoruz. Yani herhangi bir ücret ödemeden karşı ödemeli olarak bize gönderebilirsiniz.


Enstrümanın ihtiyaç sahibi okullara gönderilmesi: Elimize ulaşacak tüm enstrümanları öncelikle gönderi sırasında zarar gelmemesi adına özenle paketleyerek yardıma ihtiyacı olan adreslere toplu bir şekilde yolluyoruz.


Enstrüman bakımı ve iyileştirilmesi: Bizlere gönderdiğiniz kullanılabilir durumda olan müzik aletlerinizi teker teker inceliyoruz ve eğer ihtiyacı varsa gerekli onarımları/iyileştirmeleri yaparak müzik kardeşlerimizin kullanımı için hazırlıyoruz. Ülkemizin çok değerli lutiyelerinden Rıfat TÜREN ustamızdan da destek alabileceğimiz için çok mutluyuz.


Kullanılmamış/Sıfır Ürün Desteği: Destekçilerimizle birlikte, kullanılmamış enstrüman ve ekipmanları,  sizden gelenlerle birleştirip, toplu olarak okullara ulaştırıyoruz.


MÜZİK KARDEŞİM gönderilerinizi aşağıdaki adresimize, Aras Kargo ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz.


MyDukkan Müzik Market Tic. ve San. Ltd. Şti.
Mithatpaşa Mah. Kurtkemer Yolu.
Kızılçam Sok. Davutpaşa Korusu No: 36
Kemerburgaz Eyüp/İstanbul

Senin de Müzik Kardeşin olsun istiyorsan buraya tıkla!