İçeriğe atla

Müzik Kardeşin Bekliyor!

Küçük müzik severlerimize ulaştıracağımız her enstrümanın değeri bizler için çok önemli. Bu sebeple sizlerden gelecek büyük-küçük, maddi değeri olan olmayan her türlü müzik aletine açık olduğumuzu belirtmek isteriz.

Sizlerden gönderilerinize dair istediğimiz şeyler;

  • Enstrümanın çalışır durumda olması: Miniklerin eline ulaştığı zaman büyük bir arıza ile karşılaşmamaları adına müzik aletinin işlevini yitirmemiş,  büyük bir arızasının bulunmuyor olması önem arz ediyor.

  • Kampanya gönderi notu: Müzik aletini bize gönderirken kargonun karışmasını önlemek amacıyla gönderdiğiniz enstrümanın üzerine “MÜZİK KARDEŞİM“ kampanya ismini yazmanızı rica ediyoruz. Gönderdiğiniz enstrümanın üzerine nickname veya size özel bir işaret veya dilerseniz sadece isim soyisim yazabilirsiniz. Okullara teslimat yapıldığında, sizin enstrümanızın ulaştığı “Müzik Kardeşiniz” belki bir fotoğraf paylaşır. 🙂

  • Enstrümanın MyDukkan’a ulaşımı: Aras Kargo ile bize ulaştıracağınız enstrüman ve ekipmanların kargo ücretlerini karşılıyoruz. Yani herhangi bir ücret ödemeden karşı ödemeli olarak bize gönderebilirsiniz.

  • Yardım enstrümanınızla beraber kişisel not ya da fotoğraf: MyDukkan takipçilerine hatta tüm müzik severlere ulaşmak adına bu kampanyanın sesini duyurmamıza yardım etmenizi rica ediyoruz. Göndermek istediğiniz enstrümanla fotoğraf çekip, metin yazabilirsiniz. Bu paylaşımlarınızı ister mail yoluyla isterseniz de sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaştırabilirsiniz. Sizlerin paylaşımları sayesinde kampanyamız daha da büyür ve minik müzik severlere daha çok yardımcı olabiliriz.

  • Sosyal Medya: #müzikkardeşim #muzikkardesim ve @muzikkardesim hashtag ve etiketlerini kullanarak sosyal medya hesaplarınızdan paylaşımda bulunabilirsiniz. Duyarlılığınız ve değerleri paylaşımlarınız için çok teşekkürler.

  • E-Posta: Bize isterseniz kampanyaya dair yorumlarınızı ve fotoğraflarınızı yollayabilirsiniz. Mail konu kısmına “MÜZİK KARDEŞİM“ kampanya ismini yazmanızı rica ediyoruz.


MÜZİK KARDEŞİM gönderilerinizi aşağıdaki adresimize, Aras Kargo ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz.


MyDukkan Müzik Market Tic. ve San. Ltd. Şti.
Mithatpaşa Mah. Kurtkemer Yolu.
Kızılçam Sok. Davutpaşa Korusu No: 36
Kemerburgaz Eyüp/İstanbul

Müzik Kardeşlerin Nerede?