İçeriğe atla

Destek Verenler

Mydukkan 324x100
Bize ve bu kampanyaya destek olan değerli isimleri bu sayfada toplamak istiyoruz. Her biri bizim için çok önemli. Her geçen gün bu sayfanın kalabalıklaşmasını diliyoruz.


Selçuk UZUNHASANOĞLU
MyDukkan Kurucu

“Yıl 1985, yaz tatillerinde çalışarak biriktirdiğim para yetmediği için, annemden de bir miktar destek almıştım. Bu çaba, oyuncak dükkanında satılan en en en başlangıç seviyesinde satılan “Elvis” marka bir klasik gitar içindi. Malzeme ve işçilik kalitesi çok ucuz olsa da, manevi değeri benim için çok yüksek. “Müzik Kardeşim” projesini hayata geçirmek benim için çok anlamlı. Başarılı olması dileğiyle…”


Sema ÖZYURT
Kampanya Yöneticisi

Hayatında müziğin gücünü geç keşfetmiş biri olarak müziksiz başka hayatların olduğu fikri gerçekten huzursuz edici… Bu sebeple miniklerin dünyasında kocaman hayaller yaratabilmek adına herkesi müziğe yeni bir anlam katmaya davet ediyoruz.”


Batuhan ERDOĞAN
Art Direktör

Çocuklara bir amaç kazandırabilecek, müzik sever insanlar yaratacak bu güzel proje içerisinde gönüllü olarak bulunmaktan dolayı mutluluk duyuyorum.”


Destek Veren Müzik Aleti Distribütörü Firmalar;

4c Müzik Malzemeleri
4c Müzik Malzemeleri

 

 

 

 


Dore-Logo
doremusic

 

Cangoz-Muzik
Cangöz Müzik

Can Elektronik
Can Elektronik

KivilcimMuzik
Kıvılcım Müzik

 

 

 


Saz Müzik Aletleri
Saz Müzik
Aletleri

 

 

 

 


Senkop Müzik

Zuhal Müzik
Zuhal Müzik

 

 

 


Teknik Destek;

dtl-elektronik
DTL Elektronik

Rıfat TÜREN
Lutiye

Bize göndereceğiniz enstrümanların her ne kadar çalışır durumda olmasını beklesek de, arada ufak tefek sorunlu enstrümanların da ulaşacağını ön gördüğümüz için Rıfat Usta ile irtibatta olalım ve kendimizi güvende hissedelim dedik.Çözüm Ortağımız;

ereey
Ereey Grup Bilişim Teknolojileri

 

Senin de Müzik Kardeşin olsun istiyorsan buraya tıkla!